If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pouštění hráčů do SWToR po dnech

I těch, kteří si zaplatili předčasný přístup.

BioWare se dnes vyjádřili k tomu, co chybělo ve víkendovém oznámení termínu Star Wars: The Old Republic - jak to bude s předčasným přístupem pro hráče, kteří si i za něj zaplatili 150 Kč.

"Přestože chápeme, že každý z těch, kteří si pojistili předčasný přístup, chce být hned v úvodní várce v ten první den tohoto tzv. Early Game Access programu, naším cílem je postupné zalidňování serverů. Proto budeme i tyto hráče pouštět na servery v pravidelných intervalech podle pořadí, v jakém si pre-order klíč pořídili," napsal komunitní manažer Stephen Reid na oficiální fórum.

Zatím nedovede říct, v jakém předstihu před 22. prosincem tento předčasný přístup k SWTOR začne, ani nedokáže odpovědet na otázky typu "koupil jsem si pre-order klíč v den X, tak kdy přesně budu moci začít hrát?".

Avšak ujišťuje, že rozdíly při vpouštění různých vln hráčů na servery budou v řádu dnů, nikoliv týdnů. Každopádně máte počítat s tím, že pokud si předčasný vstup koupíte až teď (stále ještě dostupné jsou, navzdory dřívějším varováním o nedostatku), budete hrát asi až někdy ke konci období pro Early Game Access.

Na rozdíl od problematického startu bety Battlefield 3 také EA budou rozesílat kódy všem v předstihu a ne až v moment spuštění. Takže jak vidno, vše plánují velmi pečlivě, aby složitý start úplně nové očekávané MMO proběhl pokud možno hladce a neskončilo to spadlými servery, naštvanými hráči nebo nemožnosti pořádně hrát kvůli davům lidí snažících se o plnění úvodních misí naráz. Ostatně, souvisí to úzce i s načasováním hry těsně před Vánoce.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments