If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pouze osm map v základní verzi Call of Duty: Cold War?

Méně než dříve.

Byly časy, kdy každý starší díl této série dorazil s přibližně šestnácti multiplayerovými mapami.

Ovšem komplikovaný vývoj s dopadem koronaviru, enormní tlak na přípravu tolika verzí souběžně, učení se s novými konzolemi, přesun projektu mezi studii a tlak z vyšších míst na čím dál větší uchopení hry coby živé služby, kam se bude obsah dávkovat průběžně po celý příští rok, vyústily v toto.

Call of Duty: Black Ops - Cold War má mít v době brzkého startu v sobě pouze osm multiplayerových map, určených pro bitky šesti proti šesti lidem.

Jmenují se: Armada, Cartel, Checkmate, Crossroads, Garrison, Miami, Moscow a Satellite. Šest z nich přitom bylo k dispozici už v MP betě. Do budoucna jsou hlášeny tři remaky starších levelů, čímž by se číslo zvedlo na jedenáct.

Dozvěděli jsme se to z uniklého obrázku na Redditu.

Pokud tedy nějaké další mapy nepřidá Day 1 patch, což není moc pravděpodobné, bude to na hru v nextgen verzi za 70 dolarů docela málo. Někdo může namítnout, že v Battlefieldu také moc map nebylo, ale ty byly obvykle mnohem rozsáhlejší.

Na druhou stranu tady je ještě Zombies mód, singleplayer a případně i F2P odbočka Warzone.

Později nepochybně vyjdou dodatečné balíčky s více mapami v nových sezónách, které budou všem hráčům dostupné zdarma, aby netříštily komunitu, stejně jako minule u Modern Warfare, ale bude tam asi časová exkluzivita PlayStation verzí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: Black Ops Cold War

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments