If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příběhový přídavek do Gears 3 bez hrdinů

Nastaví životnost jako DLC pro GTA IV.

Pro Gears of War 3 to byla dlouhá noc. Velkolepé půlnoční zahájení prodeje v Londýně, Singapuru nebo na náměstí Times Square v New Yorku. A také procpání se s hrou do neherních tiskovin nebo televizí, srovnatelné jen s uvedením Halo nebo Call of Duty.

CliffyB takto poskytl rozhovor i britskému deníku The Telegraph, kde přiblížil jejich plány s DLC pro Gears of War 3: "Mohu prozradit, že v příběhovém přídavku nepotkáte Marcuse ani nikoho jiného z týmu Delta z původní hry."

Tvůrce je přesvědčen, že taková DLC by měla být něčím unikátní a chce se inspirovat přídavky pro Grand Theft Auto IV, jako bylo Lost and the Damned a Gay Tony, nebo Mad Moxie's Underdome Riot pro Borderlands. Když tedy o třetím dílu řekli, že je závěrem trilogie Gears of War, budou nastavovat jejich životnost velkými samostatnými datadisky s nějakým vlastním tématem, rozvíjejícím příběh např. některé z vedlejších postav.

Jak dříve zaznělo, Gears of War 3 dostanou v průběhu následujícího roku celkem 4 DLC, přičemž to první dorazí v listopadu. Ale je nepravděpodobné, aby šlo hned o ten zmiňovaný příběhový přídavek.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Gears of War 3

Xbox 360

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments