If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Producentka Overwatch 2 říká, že za zpoždění může prezident Activision Blizzard

Opak diplomatického slovníku.

Teď, když už je pod křídly Microsoftu, si přestala brát servítky. "Otevřela si ústa" přímo na toho nejmocnějšího, kdo je stále ještě jejím nadřízeným a prezidentem vydavatele.

Není to tedy úplně korektní, nějakou tu výtku nejspíš dostane, ale zase si je dobře vědoma toho, že ji za takový tweet už na hodinu nevyrazí, to by si nyní Microsoft po pár dnech od akvizice dovolit nemohl, protože by to hodně ublížilo jeho mediálnímu obrazu. Každopádně je z toho očividné, že v Activision Blizzard je vážně cosi shnilého.

Producentka Overwatch 2, kterou je Tracy Kennedy, se prostě nemohla dívat, kterak Bobby Kotick vysvětlil, proč šla cena akcií dolu. Prý za to nemohly sexuální skandály, nýbrž odklady Overwatch 2 a Diablo 4.

"Bobby, řekni všem ohledně náhodných projektech pro Overwatch 1, které si nám dal na bedra, aby pak byly stejně zrušeny, kvůli čemuž se ztratilo mnoho měsíců vývoje Overwatch 2. Nebo jak se protočily téměř celé týmy tvůrců a uvedly tě jako hlavní důvod. Nebuď ostýchavý," vyzvala Koticka.

Vzápětí dodala, že ani přes tunu výmluv či zástupných důvodů nebude změněn jeho obraz a jak si ho bude herní průmysl pamatovat.

Tracy Kennedy je ráda, že úřadování kontroverzního prezidenta přečkali: "Vyhráli jsme".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Overwatch 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments