If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Růst počtu předplatitelů Xbox Game Pass není takový, jaký se plánoval

+ obsah do Halo Infinite zde každý měsíc a listopadové vysílání Xboxu.

Být to kterákoli jiná firma v branži, byla by s takovými výsledky nesmírně spokojena. Ovšem nikoli Microsoft, který má ty nejvyšší možné ambice a možná je na sebe někdy až příliš náročný.

Za dvanáct měsíců vedoucích k 30. červenci si stanovil růst počtu předplatitelů Xbox Game Pass o 48 procent, ale ve skutečnosti dosáhl "jen" růstu o 37 procent. V předešlém období přitom své cíle překonal, vyplynulo z posledních fiskálních výsledků. Dle nedávného úniku má mít služba asi 30 milionů uživatelů.

Možná i proto byla oznámena nová aktivita související s příchodem Halo Infinite. Členové Xbox Game Pass dostanou v této hře každý měsíc nějaké nové bonusy do multiplayeru, bylo slíbeno zde.

Po nadcházející tři měsíce chce Microsoft oslavoval dvacáté narozeniny Xboxu a ohlížet se do jeho historie. I proto někdy během listopadu uspořádá speciální vysílání, u nějž předem varoval, že tam nebude oznamovat žádné nové hry, jen vzpomínat.

V přírůstcích na Xbox Game Pass pro příští týdny jinak figurují Alan Wake's American Nightmare, Age of Empires 4, The Forgotten City či Everspace 2.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments