Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hned sedm přídavných balíčků pro LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Spousta ovladatelných postav.

Warner Bros a TT Games představili dodatečný obsah pro začátkem dubna vycházející LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Tento Character Collection je obdobou Season Passu a nabídne sedm balíčků s ovladatelnými postavami z celé galaxie Hvězdných válek.

Nejprve se 5. dubna objeví The Mandalorian Season 1 (Mandalorian) a Solo: A Star Wars Story Character Pack (Han Solo, mladá verze Chewbacca, mladá verze Lando Calrissian, Qi'ra, Tobias Beckett a Enfys Nest).

Potom naváže v den vydání The Classic Characters Pack, kde budou Luke Skywalker, Princess Leia, Han Solo, Darth Vader a Lando Calrissian.

The Trooper Pack zase zahrne: Death Trooper, Incinerator Trooper, Range Trooper, Imperial Shore Trooper a Mimban Stormtrooper.

Poté s krátkým odstupem 19. dubna dorazí Rogue One: A Star Wars Story Character Pack, v němž najdete: Jyn Erso, Bodhi Rook, Cassian Andor, K-2SO, Chirrut Imwe, Baze Malbu, Director Krennic.

A na Den Hvězdných válek, 4. května, tento nášup zakončí dvojice balíčků The Mandalorian Season 2 Character Pack (Ahsoka Tano, Boba Fett, Bo Katan, Fennec Shand, Moff Gideon) a Star Wars: The Bad Batch Character Pack (Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair, Echo).

Read this next