Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Seriál The Last of Us si v létě můžete koupit i na fyzickém nosiči

Kompletní první řada.

Včera jsme tu měli podrobný článek o veškerém posledním dění o The Last of Us. Zklamání z toho, že nebude třetí díl hry, vynahradí něco jiného.

Pokud se rádi díváte na seriály na chatě bez internetu nebo prostě jen chcete mít vše dostupné natrvalo doma, aniž byste spoléhali na předplacené služby či spojení, tak to je přesně pro vás.

HBO totiž oznámilo, že uvede kompletní řadu seriálu The Last of Us, tzn. všech devět epizod, na fyzickém nosiči. Dojde k tomu 18. července 2023.

Diváci si mohou vybrat mezi formáty 4K Ultra HD, Blu-Ray či DVD. Cenovky jsou dle preferovaného nosiče v rozmezí 40 až 50 dolarů.

Pořidit už lze například na britském Amazonu, který nabízí i steelbook, u nějž není jasné, jestli je jeho exkluzivitou nebo bude standardem kdekoli.

Příjemným bonusem bude několik doplňujících dokumentů, kde tvůrci seriálu a vědci hovoří o možnosti, zda by taková apokalypsa mohla nastat ve skutečnosti. Jiný dokument bude srovnávat seriál s hrou, jak došlo k přenosu značky na jiné médium, povídání s Troyem Bakerem atd.

Read this next