Skip to main content

Skyrim už byl opatchovaný víckrát než Fallout 3

A ano, vyšel patch 1.4.26 beta.

Todd Howard z Bethesdy prozradil, že už k této chvíli vydali víc opravných patchů k The Elder Scrolls V: Skyrim, než ke kterékoliv jiné jejich hře.

"Když dáte něco takového jako Skyrim dohromady a jsou lidé, kteří si ten váš výtvor nemohou zahrát, cítíte se hrozně. Lidé mají každé právo být naštvaní," řekl časopisu Gameinformer. "Už teď jsme vydali víc aktualizací pro Skyrim, než za celou dobu pro Fallout 3 nebo Oblivion. Chceme totiž opravit všechno."

Vzhledem také k úspěchu Skyrimu, což je podle Todda Howarda nejúspěšnější hra Bethesdy v historii, je těch naštvaných lidí opravdu hodně. "Procentuálně je lidí, kteří mají se Skyrimem problémy, málo, ale v počtech je to už velké číslo."

Také se prý z chyb, zejména na PS3, jako společnost hodně poučili. Hodně si ve firmě pokládají otázku, proč si některých chyb nevšimli dříve. "Některé chyby jsme opravili rychle, ale mnohdy jsme museli žádat naše zákazníky o jejich uložené pozice a zkoumat v nich, kde je chyba. Máte 10 milionů lidí, co hru hrají a jejich uložené pozice jsou v různých stavech."

No, a zatímco jsme napsali tyto čtyři odstavce, Bethesda vydala další patch. Tentokrát jde o betu 1.4.26 a povoluje například, abyste měli ve hře implementováno více než 50 modů. Opravená je už také nepříjemná chyba při fast traveling, že když jste zmáčkli Esc předtím, než naběhla loading obrazovka, rozbilo se hlavní menu.

Skyrim na PS3 po 65 hodinách hraní stále zpomaluje

Read this next