Skip to main content

Upgrade Skyrimu na Anniversary Edition má 5,3 GB

Co vše přináší, když už je v prodeji i u nás?

11. listopadu uplynulo deset let od prvního vydání The Elder Scrolls V: Skyrim. Dnes slavíme s komunitou po celém světě a vzpomínáme na všechna epická dobrodružství i meme, která se za deset let objevila. Výročí ale také znamená podívat se kupředu na nové cesty a zážitky, které hráče vracejí do Skyrimu. Konečně je The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition k dispozici a obsahuje veškerý dosud vydaný obsah Creation Club, což z této edice dělá nejkomplexnější verzi Skyrim všech dob.

Krabicové vydání Skyrim Anniversary Edition je dostupné u vybraných prodejců i v ČR pro PlayStation 4 a Xbox, oznámíl distributor Cenega Czech.

Upgrade PC verze na verzi 1.6 má velikost 5,3 GB.

Watch on YouTube

Obsah Skyrim Anniversary Edition (která je pro majitele Speciální edice zdarma, zatímco pro vlastníky původní hry stojí zvýhodněnou částku 20 dolarů):

• Saints & Seducers - Toto stvoření, které bylo původně vydání v roce 2019, přináší další příběhovou linii napříč dvěma úkoly (doplněné o vedlejší úkol), do kterých se mohou hráči ponořit. S dalšími sadami brnění, zbraněmi, nepříteli a mnoho dalšího.

• Vzácné kuriozity - Creation Rare Curios zahrnbutá do Saints & Seducers přináší další zboží dovezené z celého Tamrielu do Khajiit Caravans. Dokud budete mít mince, mohou vám tito obchodníci dodat všemožné užitečné zboží, včetně ingrediencí pro přípravu speciálních lektvarů, šípů a jedů.

• Survival Mode - Survival Mode se objevil v roce 2017 a hráč musí bojovat se samotnými prvky hry, aby přežil. Nosit teplé oblečení, aby neumrzl k smrti a hledat ukrýt v chladném podnebí. Stejně jako dbát na svůj hlad a vyčerpání kromě obvyklých hrozeb jako jsou otravní bandité nebo draci. Survival Mode nabízí novou výzvu.

• Rybolov - Skyrim Creation vám umožní pozorovat více než 20 jedinečných vodních druhů napříč mnoha vodními plochami této oblasti. Uvařte si úlovek k jídlu, vystavte ho jako trofej ve svém doupěti nebo si můžete vytvořit vlastní domácí akvárium. Vodní plochy se nachází na nejúžasnějších a nejklidnějších místech.,

Watch on YouTube

Hráči si také budou moci užít zcela novou várku výtvorů, včetně nových způsobů hraní a nových úkolů zasahujících do historie Tamrielu. Ve hře 'Ghosts of the Tribunal' získáte více než tucet nových zbraní a brnění, které byly dříve obsaženy v The Elder Scrolls III: Morrowind, zatímco v 'The Cause' se hráči setkají s Mythic Dawn, jejímž cílem je vytvořit novou bránu Oblivion, a obsahuje zcela nové nepřátele, lokace a zbraně - nemluvě o kouzelném daedrickém koni! Toto je jen část úžasného nového obsahu, který byl vydán v listopadu u příležitosti 10letého výročí.

Read this next