If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sniper Elite 5 dostalo první pořádné přídavky

MP mapa, mise atd.

Jarní simulace odstřelovače z druhé světové války od Rebellionu v těchto dnech obdržela první pořádnou dávku doplňujícího obsahu.

Pro všechny hráče je k dispozici zdarma ke stažení dodatečná multiplayerová mapa Flooded Village určená pro všechny MP režimy a pojednávající o protiopatřeních nacistů vůči výsadkům ze vzduchu. Budete se tam pohybovat po pás ve vodě, což je důsledek záměrného zvednutí stavidel během války, a narazíte i na železniční most.

V rámci Season Pass One (za 35 dolarů) si pak mohou požádat o zbrusu novou misi nazvanou Landing Force. Plus dvě další zbraně (tichá D.L. Carbine rifle a PPSH submachine gun).

Landing Force vzniklo ve spolupráci se studiem Artistfrom Flix Interactive a odehrává se na ostrově na jižním pobřeží Francie, který byl původně luxusním resortem. Jenže nacisté ho dramaticky proměnili ve zbraň, která hlídá okolní moře. Karl tedy musí zničit obranu a vypnout maják, dát znamení Spojencům, že jejich flotila se může vylodit a zahájit operaci Dragoon pro opětovné získání kontroly nad Francií.

Mise se prý inspirovala filmem The Guns of Navarone a celá je zasazena do noci. Záleží pouze na hráči, kterou cestou se vydá splnit svůj úkol, jak mapu prozkoumá, včetně různých budov, ruin, pevností a zdí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sniper Elite 5

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments