Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Sniper Elite 5 a dostal osmičku od GameSpotu, je tu startovní trailer

+ vracení peněz na Epicu.

Ode dneška je v prodeji Sniper Elite 5, očekávané pokračování válečné akce s odstřelovačem. U nás venku pod taktovkou distributora HYPE, s cenovkou 1499 Kč za každou z konzolových verzí.

Studio Rebellion při té příležitosti přichystalo startovní trailer:

GameSpot už zveřejnil svou recenzi, ve které udělil pěkných 8/10 za pestré mapy a úkoly s otevřeným koncem, za ten rytmus mezi mířením a sledováním letu kulky ve zpomaleném režimu, za přizpůsobení zbraní a multiplayerové napínavé hry jak mezi kočkou a myší.

Naopak se mu nezdál pohyb postavy, moc časté neviditelné bariéry (svádící k dojmu, že jste drženi za ručičku) a nekonzistentní nepřátelskou umělou inteligenci.

Také se zdá, že došlo k nějaké nedohodě mezi výrobcem Sniper Elite 5 a obchodem Epic Games Store. Oznamovací trailer ještě měl logo Epicu, ale ten startovní už ho překvapivě vůbec nemá. Navíc na Epicu hra stále není vypuštěná (na Steamu už ano) a pouze se píše "přijde brzy".

V oficiálním FAQ na stránkách Rebellionu byli hráči vyzváni, že pokud si hru dříve předobjednali na Epicu, měli by si požádat o vrácení peněz, pokud je tedy už neobdrželi. To působí, jako by na tomto obchodě hra v nejbližší době ani vůbec vyjít neměla.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sniper Elite 5

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments