Skip to main content

The Last of Us na PC hrané z vlastních očí? Podívejte se na neuvěřitelně vypadající modifikaci

Skvělá práce.

Na mysl se vkrádá logická otázka: Proč vlastně Naughty Dog něco takového nezpřístupnili v základní hře, když to působí tak báječně? A navíc to je docela kompletní, nechybí žádné animace ani nic podobného.

The Last of Us 1 Remake pro PC sice provází špatná pověst kvůli neoptimalizaci a chybám, což vývojáři stále řeší patchi, ale výhodou je, že se dá uživateli neoficiálně modifikovat, na rozdíl od verze pro PS5.

A tak vzniká velice zajímavý mod, který přemění hru do kamery z vlastních očí.

YouTube kanál Voyagers Revenge nasdílel video z rozpracované verze, který TLOU mění ve first-person střílečku z pohledu očí Joela - snad ještě napínavější, než je originál, i protože takto nelze nahlédnout zpoza rohu:

Vše běží na vlastní nastavení tuhé (Grounded) obtížnosti, ale s dostatkem střeliva. Jsou tady upgradované zbraně, které dovolují poněkud agresivnější hratelnost. Výhled byl upraven, aby HUD zobrazoval některé věci, které na Grounded režim obvykle nejsou k mání.

Zatím není známo, kdy bude modifikace dokončena, ani kdy ji autor dá lidem ke stažení. Problém se Sony by snad být neměl, jelikož autora modu pozvala na předčasnou promítačku seriálu od HBO i mu poskytla dřívější přístup ke hře.

Read this next