If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Toto jsou Deluxe a sběratelské edice Gotham Knights

Co budou obsahovat? + vizualizace.

Na včerejší třináctiminutovou ukázku z hraní a zrušení old-gen verzí navázal start předobjednávek Gotham Knights. Vyjde v několika různých baleních, oznámil domácí distributor Cenega Czech.

V zahraničí bude standardní edice stát koncem října zvýšenou cenu 70 dolarů. D1 edice pro Českou a Slovenskou republiku bude Special Edition, která bude obsahovat i steelcase.

Gotham Knights Deluxe Edition - základní hra plus stažitelný obsah (DLC) Visionary Pack s exkluzivním vybavením, kosmetikou, vzhledy postav Beyond Suitstyle inspirovanými animovanou sérií Batman Beyond a další.

Předobjednat si můžete i sběratelskou edici (Collector´s Edition) Gotham Knights, která bude obsahovat věci z Deluxe edice, dále sběratelský odznak, 16stránkovou knihu, exkluzivní mapu Gotham City, dioráma se čtyřmi postavami a další.

Předobjednávky navíc obdrží 233 Kustom Batcycle Skin při uvedení na trh, které se prvně objevilo v DC's Detective Comics #233.

Včerejší video namluvené herním ředitelem Geoffem Ellenorem přineslo rozšířený pohled na obě hratelné postavy, které vnesly spravedlnost do prohnilého Gotham City, a zároveň zkoumajy stopy kolem tajemného Court of Owls. Také byl odhalen odlišný bojový styl každého hrdiny a schopnosti procházet otevřeným světem, od jedinečného akrobatického boje a vzdušného kluzáku Nightwinga až po dovednosti Red Hooda se dvěma střelnými zbraněmi a schopnostmi skákání.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Gotham Knights

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments