Skip to main content

Tři nahrávky z DiRT 3

Rally král se vrací.

Na YouTube se objevilo několik videí (thx Zing), na kterých se můžete pokochat záběry přímo z hraní DiRT 3. Videa byla natáčena na kameru, takže nejsou zrovna nejkvalitnější a chvilkami vypadají skoro jako z DiRT 2. Vizuální stránku hry tak bude z těchto videí lepší nehodnotit a zaměřit se pouze na obsah. Mějte také na paměti, že všechna videa jsou teprve z pre-alpha verze hry a nereprezentují tak kvalitu finálního produktu.

V prvním videu si DiRT 3 užíval Neil Cole, komik, rádiový rozhlasatel a herec. Ten byl pozván přímo do kanceláří Codemasters, kde si DiRT 3 vyzkoušel na speciálním "křesle" D-BOX.

Na začátku si Cole chvíli zahrál nový mód Gymkhana, chvilinku se v záběrech mihne i kapota původního Audi Quattra S1 Waltera Röhrla a poté se vrhl na klasické rallye. Nenechte se odradit záběrem kamery, ve kterém je převážně ono křeslo, ve videu pak dále bude hlavně rally závod s Fordem Fiesta RS Kena Blocka v Keni.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Na druhém, podstatně kratším videu, vidíme něco, co by chtěl mít doma jistě každý z nás. DiRT 3 taktéž s Audi Quattro hraný na třech monitorech a řádně nabušeném PC:

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

A poslední video pak ukazuje další z rally závodů s Quattrem, tentokrát bohužel bez zvuku ze hry:

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

DiRT 3 u nás vyjde 24. května na PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Read this next