Skip to main content

Trpasličí přídavek Forge of the Chaos Dwarfs do Total War: Warhammer 3

Oznámení a podrobnosti.

Společnosti SEGA a The Creative Assembly Limited dnes oznámily balíček kampaně Forge of The Chaos Dwarfs pro hru Total War: WARHAMMER III, který vyjde 13. dubna.

"Expandujte, vykořisťujte a ovládněte svět WARHAMMERU v roli Astragotha Železné ruky, Drazhoatha Popelavého a Zhatana Černého, kteří nabízejí jedinečné herní mechanismy kampaně, cíle a jednotky, které mohly vzniknout jen ve zkažených myslích trpaslíků Chaosu."

Trpaslíci Chaosu jsou vynalézavá, temná a nemilosrdná rasa plná trpasličích démonických kovářů, pokořitelů a brutálních zabijáků. Tři z jejich nejbrutálnějších legendárních šlechticů budou připraveni plnit vaše rozkazy:

  • Astragoth Železná ruka, Hashutův velekněz, je mezi trpaslíky Chaosu tím nejmocnějším čarodějným prorokem. Jeho tělo však již začalo kamenět anyní je jakoby zaživa pohřben ve své mocné mechanické zbroji.
  • Drazhoath Popelavý, čarodějný prorok Hashuta, je pánem Černé pevnosti a velitelem padlé legie z Azgorhu. Drazhoath byl kdysi na příkaz Astragotha vyhoštěn, ale jeho schopnosti na poli magie i inženýrství od té doby jen vzrostly, stejně jako jeho touha po pomstě.
  • Zhatan Černý je velitelem Zharrské věže. Jeho zdatnosti v boji se nikdo nevyrovná a pekelné kovárny jen stěží drží krok s jeho nenasytnou touhou po zbraních a munici.

Trpaslíci Chaosu se za účelem podmanění světa snaží získat nepředstavitelnou sílu, známou jako krev Hashuta – boha, který symbolizuje oheň, chamtivost a tyranii. Aby se k ní dostali, musí postavit Velký vrták Hashuta, který jim pomůže prorazit samotnou strukturu reality a dostat se do říše tohoto boha. Toho ale mohou dosáhnout pouze pošpiněním vzácných relikvií svých odvěkých nepřátel… trpaslíků. Ale trpaslíci na zášti nezapomínají a budou se chtít za poskvrnění svého prastarého dědictví pomstít.

Řady trpaslíků Chaosu jsou pestrou směsicí do železa oděných válečníků a pekelných bestií – od pekelné stráže a býčích kentaurů až po démony ovládané nestvůry, jako jsou z ohně zrození K’daai. Skutečnou sílu trpaslíků Chaosu však ztělesňují jejich ďábelské válečné stroje. Od magmatických děl a rozbíječů lebek až po pekelný moždíř hrůzotřas nebo kolosálního ničitele K’daai. Kromě nich bude k naverbování k dispozici i legendární hrdina a hobgobliní náčelník Gorduz Křivák, který se stal vykonavatelem vůle trpaslíků Chaosu. Přežil většinu ostatních kmenových vůdců a díky své přirozeně nedůvěřivé povaze a lstivosti má neutuchající talent přežívat. Hlídejte si záda.

Read this next