Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku jsou Immortal Empires do Total War: Warhammer 3 v ostré verzi

+ filmeček a statistiky.

SEGA a Creative Assembly oznámili, že v rámci ročního výročí hry Total War: Warhammer 3 je režim kampaně odehrávající se v celém světě této strategické hry pod názvem Říše nesmrtelných nyní k dispozici všem, kdo hru vlastní. Zároveň s tím studio vydalo zbrusu novou upoutávku pro tento režim, která předznamenává nadcházející industriální temnotu, jež v roce 2023 pohltí tento svět.

Říše nesmrtelných přišlaspolu s aktualizací na verzi 2.4, která je dostupná všem majitelům hry Total War: Warhammer 3. Veškerý zakoupený obsah z této série je nyní možné používat v režimu Říší nesmrtelných a nevyžaduje vlastnictví prvního či druhého dílu.

„Už se nemůžeme dočkat, až v rámci oslav ročního výročí přivítáme další hráče do chaotického světa v režimu Říše nesmrtelných,“ řekl vedoucí vývoje hry Richard Aldridge. „Byla to pro tým obrovská výzva, ale jsme rádi, že se nám podařilo zjednodušit přístup k tomuto režimu na začátku naší vzrušující cesty vývojem DLC.“

Jak známo, Říše nesmrtelných je rozsáhlý kampaňový režim, který spojuje legendární šlechtice, herní mechaniky, válečné jednotky a mnoho dalšího z celé trilogie do jednoho kolosálního režimu rozprostírajícího se v obrovském světě Warhammeru. Přináší ty nejúplnější a nejucelenější zážitky ze strategie her Warhammer, jaké kdy vznikly.

Rok po interdimenzionální invazi říší Chaosu poodhalil tým vývojářů statistiky a trendy ze hry (ale nezahrnují čísla z z kampaňového režimu Říše nesmrtelných, která byla vydána na konci loňského roku). Kislevská carevna Katarin je nejhranější a nejúspěšnější postavou kampaně Říše Chaosu, upíří hrabata jsou nejúspěšnější rasou online bitev a celková doba odehraná v kampani je odhadem 4 743 let (zhruba tolik let je od nás vzdálena doba bronzová).

  • Počet odehraných kampaní Říše Chaosu: 11 358 771
  • Celkový odehraný čas: 41 556 064 hodin neboli 4 743 let
  • Nejúspěšnější legendární šlechtic: Carevna Katarin (Ledový dvůr – Kislev)
  • Nejhranější legendární šlechtici: Carevna Katarin (Kislev), Miao Ying (Velká Kataj), Princ démonů (Legie Chaosu), Skarbrand (Vyhnanci Khorna), Kairos Tkadlec osudu (Tzeentch)
  • Nejpopulárnější režim: Vlastní bitva, Hodnocená dominance, Hodnocená klasika
  • Nejúspěšnější rasa: Upíří hrabata, Temní elfové, Ogří království

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Total War: Warhammer III

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments