If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Údajný únik o Grand Theft Auto 6 zmiňuje délku příběhu, mapu, rozpočet i postavy

Dá se tomu věřit?

Buď se někdo vyloženě nudil a měl bujnou fantazii, že toto dal dohromady v takovém rozsahu. Nebo na tom možná něco bude a pak by to bylo zajímavější, ale to samozřejmě dnes nikdo nedokáže ověřit.

Na Google Docs se objevil dokument s údajnými detaily o veleočekávaném Grand Theft Auto 6. Dokonce tam je i pár dosud neviděných obrázků či artworků.

Hra od Rockstaru má být odhalena prý ve 3. čtvrtletí letošního roku a vyjít na Vánoce 2024 jen pro PlayStation 5 a Xbox Series.

Náklady na vývoj se odhadují na 500 milionu dolarů a na marketing 100 milionu dolarů, ale vykompenzují to tržby za úvodních 24 hodin, které by údajně měly dosáhnout miliardu dolarů.

Vlastní použitý engine RAGE není překvapením, vývoj prý začal v roce 2014. Příběh má mít údajně délku 4500 minut a hlavními postavami mají být dva muži, Ricardo a Casey, plus žena jménem Rose.

Velikost mapy pro příběh má čítat 140 mil čtverečních, protože se tam rozprostírají čtyři města či oblasti: Liberty State, Carcer City, Vice City a Cottonmouth.

Prolog se má údajně odehrát v Jižní Americe, což zní lákavě, ale opět připomínáme, že tyto informace nelze nijak potvrdit od výrobce, takže vše berte s velkou rezervou. GTA6 bylo oficiálně potvrzeno letos v únoru a trhalo rekordy na Twitteru.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments