Skip to main content

Uncharted 3 beta koncem června

Také se ví, co bude obsahovat.

Během léta většinou příliš her nevychází, ale pokud jste milovníky série Uncharted, budete mít nějaký čas o zábavu postaráno. Koncem června totiž bude spuštěna veřejná beta multiplayeru Uncharted 3.

Podle serveru IGN začne přesně 28. června, ale přístup do ní budete mít pouze v případě, že máte kód u své originální kopie InFamous 2. Nebo v případě, že máte předplacené PlayStation Plus. Jinak budete muset počkat do 4. července, kdy bude beta zpřístupněna každému. Samotný betatest pak bude ukončen 13. července.

Účastníci této bety budou mít možnost vyzkoušet si celkem šest herních módů: týmový deathmatch, 3-Team deathmatch, Team Objective, Free for All, Plunder a High Stakes. V Plunder týmy sbírají poklady a zároveň brání nepřátelskému týmu, aby činil totéž. V High Stakes můžete riskovat své multiplayerové XP a vydělané peníze, ale zase vítězství v tomto módu je oceněno mnohem více.

Beta bude obsahovat také tři kooperativní módy, ale k nim zatím žádné detaily nebyly zveřejněny. Změnit by se to mělo dle IGN koncem týdne.

Read this next