If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Gears of War 3 budou světlejší mapy

Také speciální bonusy pro fanoušky Epicu.

Série Gears of War nikdy nepřekypovala světlem, ale ve druhém díle autoři temnotu trochu přepískli, což sami uznali. V multiplayeru Gears of War 2 tak lze prý jednoduše seřadit nejhranější mapy podle toho, jak jsou světlé. A ty nejtmavější jsou na samém konci seznamu, prozradil OXM senior gameplay designer Gears of War 3, Lee Perry.

V Gears of War 3 je zbrusu nový model osvětlování a spousta map tak bude mnohem světlejších. Dokonce i mapy, které budou tmavé, budou využívat tzv. „filmovou tmu" – budou tedy spíše modré, než černé.

Design director Epicu, Cliff Bleszinski na svém Twitteru prozradil, že v Gears of War 3 budou speciální bonusy pro fanoušky Epicu, které půjdou odemknout – například z her Unreal Tournament 3, Bulletstorm, předchozích Gears of War, nebo Shadow Complex. Získání těchto tajných specialitek nebude podmíněno vlastněním dané hry od Epicu, bonusy budou pro všechny, kteří si je dokážou zpřístupnit.

A jako takovou perličku na závěr prozradil Lee Perry opět pro OXM, že DLC, které bylo pro Gears of War 2 zcela zdarma, si stáhlo pouze 30% hráčů: „Bylo to zdarma, bylo to v krabici, jen se s tím vůbec neobtěžovali. Proč? Souvisí to s přístupností? Nechtělo se lidem opisovat 16 místný kód?"

Tagged With

Comments