Skip to main content

Večerní biják: Titanfall 2, MGS5 Definitive Edition, Prey 2

+ Overwatch, Sea of Thieves.

Svou vizi pro singleplayerovou kampaň Titanfall 2 (Alza.cz) vám nastíní vývojáři z Respawn Entertainment: měla by nabídnout jak epické scény, tak poklidné momenty, kdy jen prozkoumáváte prostředí za pomoci speciálních pohybových dovedností jako v nějaké hopsačce. Budete moci vyzkoušet různé titány z mulťáku i různou výbavu, vedle toho narazíte na drsné bossy:

Watch on YouTube

Konami právě dnes vypustili na trh Definitive edici Metal Gear Solid 5 (Alza.cz), která obsahuje jak The Phantom Pain, tak prequel Ground Zeroes, veškerý DLC obsah i multiplayerovou odbočku. Všimnout si, že citují medaili POVINNOST od Eurogameru :)

Watch on YouTube

Bethesda zase předvedla pozměněný trailer pro sci-fi RPG Prey, který je oproti tomu předešlému jiný v tom, že je za ženskou verzi postavy:

Watch on YouTube

Halloweenský update pro Overwatch dnes večer potvrdil Blizzard: odteď do 1. listopadu můžete prozkoumávat strašidelné ulice Hollywoodu, rozšířit svou sbírku o nové tématické předměty či se zúčastnit PvE akce. Trailer:

Watch on YouTube

Coby bonus na závěr tu máme krátké video ze Sea of Thieves s představením zvláštního pirátského nástroje, který vydává zvuky, jež určitě poznáte:

Watch on YouTube

Read this next