If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Homefront se nebojí ani Medal of Honor

V THQ už plánují druhý díl.

Ačkoliv střílečka Homefront od THQ, odehrávající se v blízké budoucnosti (preview), stále ještě nemá stanovené datum svého vydání, THQ už nahlas hovoří o jejím pokračování. Plánují totiž vytvořit sérii se silným příběhem.

Třebaže je hra svým tematickým zasazením de facto konkurencí pro novodobé Call of Duty a též nově oznámený Medal of Honor, tedy velmi silné a dobře zavedené značky, THQ se tváří hodně sebevědomě. Hra bude prý více než konkurenceschopná. Významnými klady má být jednak schopnost poutavě převyprávět příběh a pak multiplayerové vyžití.

Nyní by asi bylo záhodno zmínit, že Homefront se odehrává na americké půdě v roce 2027, okupované Severní Korejí. A jako hráči se zhostíte vojáka z hnutí amerického odporu, bojujícího proti uzurpátorům.

Za Homefront přitom stojí lidé z Kaos studia zodpovědného za toliko solidní akci ve Frontlines: Fuel of War. Nicméně pro jejich "pochybení" mají v THQ pochopení, neboť ústy Dannyho Bilsona se k dřívějšímu projektu vyjadřují v tom smyslu, že šlo o neúplný experiment prováděný za velkého tlaku pro jeho brzké vydání.

Určitě ještě stojí za pozornost, že na Homefront spolupracuje scénárista a režisér John Milius, a že singleplayer, který zde rozhodně nemá být nijak odbytý a jenom tak do počtu, bude jen dílčí částí příběhu. Ten si budeme moci projít na PC a konzolích PS3 a X360.

Tagged With

Comments