If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vymazlený trailer o nextgen upgradu Zaklínače 3

+ výčet technických vychytávek.

"Zažijte hru, kterou milují miliony fanoušků, jako nikdy dříve. S vylepšenou grafikou, vyšším výkonem, novým dodatečným obsahem a Photo módem," láká oficiální popisek CD Projektu Red.

Ten dnes večer odvysílal slíbený stream, který trailerem poprvé pořádně představil, co bude součástí nextgen upgradu Zaklínače 3 v nativních verzích pro PlayStation 5, Xbox Series a také v re-edici pro PC.

Dá se to považovat za naprosto příkladný přístup k prodloužení "kvality života" hry. V podstatě to je takový menší remaster, ačkoli se to tak přímo nejmenuje:

Legendární středověké akční RPG pošlape na PS5 a Xbox Series X v 60fps Performance módu nebo v 30fps Resolution módu s raytracingem.

Přibudou efekty jako globální iluminace v reálném čase, ambient occlusion a raytracing.

Implementováno bude FSR 2.0, dále přepracovaná vegetace, vylepšené 4K textury/modely a úroveň detailů.

Hráči budou moci nově zapauzovat cutscény a zapnout nové titulky či přiblíženou kameru, což je patrně ta zmíněná "vylepšená hratelnost".

Na PS5 nechybí podpora haptické zpětné odezvy na DualSense ovladači. Je tady i funkce cross-save pro přenos pozic mezi konzolemi přes cloud. Nadále platí, že update bude 14. prosince pro stávající majitele hry zdarma.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Witcher 3: Wild Hunt

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments