If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vymazlený trailer o nextgen upgradu Zaklínače 3

+ výčet technických vychytávek.

"Zažijte hru, kterou milují miliony fanoušků, jako nikdy dříve. S vylepšenou grafikou, vyšším výkonem, novým dodatečným obsahem a Photo módem," láká oficiální popisek CD Projektu Red.

Ten dnes večer odvysílal slíbený stream, který trailerem poprvé pořádně představil, co bude součástí nextgen upgradu Zaklínače 3 v nativních verzích pro PlayStation 5, Xbox Series a také v re-edici pro PC.

Dá se to považovat za naprosto příkladný přístup k prodloužení "kvality života" hry. V podstatě to je takový menší remaster, ačkoli se to tak přímo nejmenuje:

Legendární středověké akční RPG pošlape na PS5 a Xbox Series X v 60fps Performance módu nebo v 30fps Resolution módu s raytracingem.

Přibudou efekty jako globální iluminace v reálném čase, ambient occlusion a raytracing.

Implementováno bude FSR 2.0, dále přepracovaná vegetace, vylepšené 4K textury/modely a úroveň detailů.

Hráči budou moci nově zapauzovat cutscény a zapnout nové titulky či přiblíženou kameru, což je patrně ta zmíněná "vylepšená hratelnost".

Na PS5 nechybí podpora haptické zpětné odezvy na DualSense ovladači. Je tady i funkce cross-save pro přenos pozic mezi konzolemi přes cloud. Nadále platí, že update bude 14. prosince pro stávající majitele hry zdarma.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments