Skip to main content

Xzone edice Borderlands 2 pro předobjednávky

S tričkem a dalšími dárky.

Obchod Xzone pokračuje v nově nastoleném trendu a po Far Cry 3 představil další svou obrandovanou speciální edici. Tentokrát se týká zářijové celshadované RPG akce Borderlands 2 od Gearboxu.

V Xzone edici pro PC, PS3 a X360 za cenu té běžné najdete hned několik bonusů. Jednak stylové tričko Borderlands 2, u kterého si můžete vybrat ze dvou variant (Skag Tree nebo Resistance Tree).

Dále pak DLC Creature Slaughter Dome, což je mise, ve které budete čelit těm nejtěžším potvorám na Pandoře a odměnou vám budou zkušenosti a vybavení přenositelné do hlavní hry.

A konečně budete mít zajištěn vstup do Premiere Club, odkud obdržíte: Golden Key (odemkne mystické truhly s vzácnými předměty), Gearbox Gold Gun Pack (kolekce zlatých zbraní pro úvod hry), Vault Hunter's Relic (speciální buff pro singl i mulťák) a možnost stáhnout si zdarma novou herní třídu postavy, až bude uvolněna.

Distributor Cenega Czech potvrdil Eurogameru, že trička a to DLC má exkluzivně Xzone. Premiere Club potom bude dávat ke všem hrám v první várce v době vydání. Xzone edice má být dostupná jen pro předobjednávky - více o Borderlands v brzkých dojmech z E3 nebo v našem archivu.

Read this next