Skip to main content

Zaklínač 2: patch 1.3 a DLC zdarma

Úpravy inventáře, úložiště předmětů a další.

Připravovaný patch 1.3 do Zaklínače 2 toho přinese opravdu hodně. Kdy se jej dočkáme ale zatím není jasné, tvůrci datum vydání prozradit ještě nechtějí.

Mezi největší novinky, které patch přinese, patří bezesporu nové DLC s názvem A Sackful of Fluff, které bude zcela zdarma. Jedná se o nový úkol, který se bude odehrávat ve druhé kapitole. Úkol vám zadá Elthon a nejlépe odměněni budou prý ti, kteří prokáží svou trpělivost.

Hra bude také s nových patchem podporovat nové poměry stran zobrazení - 4:3, 5:4 a 16:10.

Hráči si budou moci nově uschovávat předměty v hospodách. Pokud si budete chtít nějaké věci nechat do hospody uložit, nebo si je naopak vzít zpátky, bude stačit promluvit s hostinským.

Do inventáře přibude nový panel “Junk” (veteš/krámy/harampádí), který má pomoci ke zpřehlednění a k lepší organizaci inventáře.

V menu pak přibude nová položka do Extras - hráči se tak budou moci dívat na filmečky v herním enginu i mimo hru (různé flashbacky, sny a další).

Patch dále obsahuje spousty oprav budů, balancu a drobných úprav a vylepšení. Na kompletní seznam změn se můžete podívat v tomto PDF.

Read this next