If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zažijte víkend s Xboxem bez hranic

A pokus o Guinessový rekord na LIVE.

V sobotu 23. dubna od 19:00 se díky službě Xbox LIVE a hře Kinect Sports můžete zapojit do pokusu o vytvoření světového rekordu v nejmasovějším běhu na 100m v dějinách. Stačí se přihlásit ke svému Xbox LIVE účtu a stáhnout si oficiální Guinness World Record profilový obrázek.

Před začátkem závodu v 19:00 spusťte hru Kinect Sports, z hlavního menu vyberte volbu Mini-Games, dále 100m Dash a zvolte kolik lidí chcete vyzvat na přímý souboj (1-4 hráči). Zvolte Continue - nyní je vše připraveno. V 19:00 pak vystartujte spolu s tisíci dalšími odvážlivci po celém světě vstříc novému Guinessovu rekordu.

Všichni účastníci závodu obdrží limitovanou edici stylového Xbox LIVE Guinness World Record trička pro svého avatara. Pokus o stanovení nového Guinessova rekordu je součástí prodlouženého Víkendu bez hranic na Xbox LIVE, v rámci kterého mohou všichni uživatelé od čtvrtka 21. 4. 10:00, do pondělí 26. 4. 12:59 využívat výhod zlatého členství Xbox LIVE zdarma. Kromě zlatého členství Xbox LIVE jsou na Víkend bez hranic připraveny také 50% slevy na Arcade hry Plants vs Zombies a 3D Ultra Mini Golf. 50% slevy se vztahují také na DLC pro tituly Your Shape Fitness Evolved: Toned body a Bollywood. 33% sleva potom na vybraný DLC obsah pro taneční hru Dance Central.

Více informací se pak dozvíte na Facebook stránce Víkendu bez hranic.

Tagged With
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments