Skip to main content

Zažijte víkend s Xboxem bez hranic

A pokus o Guinessový rekord na LIVE.

V sobotu 23. dubna od 19:00 se díky službě Xbox LIVE a hře Kinect Sports můžete zapojit do pokusu o vytvoření světového rekordu v nejmasovějším běhu na 100m v dějinách. Stačí se přihlásit ke svému Xbox LIVE účtu a stáhnout si oficiální Guinness World Record profilový obrázek.

Před začátkem závodu v 19:00 spusťte hru Kinect Sports, z hlavního menu vyberte volbu Mini-Games, dále 100m Dash a zvolte kolik lidí chcete vyzvat na přímý souboj (1-4 hráči). Zvolte Continue - nyní je vše připraveno. V 19:00 pak vystartujte spolu s tisíci dalšími odvážlivci po celém světě vstříc novému Guinessovu rekordu.

Všichni účastníci závodu obdrží limitovanou edici stylového Xbox LIVE Guinness World Record trička pro svého avatara. Pokus o stanovení nového Guinessova rekordu je součástí prodlouženého Víkendu bez hranic na Xbox LIVE, v rámci kterého mohou všichni uživatelé od čtvrtka 21. 4. 10:00, do pondělí 26. 4. 12:59 využívat výhod zlatého členství Xbox LIVE zdarma. Kromě zlatého členství Xbox LIVE jsou na Víkend bez hranic připraveny také 50% slevy na Arcade hry Plants vs Zombies a 3D Ultra Mini Golf. 50% slevy se vztahují také na DLC pro tituly Your Shape Fitness Evolved: Toned body a Bollywood. 33% sleva potom na vybraný DLC obsah pro taneční hru Dance Central.

Více informací se pak dozvíte na Facebook stránce Víkendu bez hranic.

Read this next