If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Záznam streamu o Forza Motorsport

Pár nových drobků.

Včera večer proběhl dvouhodinový stream Forza Monthly, v němž se Playground Games a Turn10 Studios podrobně věnovali dvěma nedávným oznámením v této závodní sérii, čímž navázali na debutové detaily.

Kreativní ředitel Chris Esaki tam řekl o Forza Motorsport pár dalších informací.

Ve hře bude zbrusu nový režim kariéry. Multiplayer bude založen na struktuře závodních víkendů, kdy nejprve bude trénink, pak kvalifikace a závod, přičemž si určíte svou strategii ohledně tankování, výměny pneumatik v boxech atd.

Raytracing tu bude skutečně přítomen při reálném hraní, nejen pouze v opakovačkách či cutscénách s prohlížením aut. Změna denní doby a rozmary počasí jsou jisté na každé trati, včetně přesné pozice slunce. Postupem času uvidíte na vozovce stopy od pneumatik.

Nově vytvořené tratě si kladou za prioritu skvělou hratelnost, až pak se teprve řeší jejich grafika. Ve hře prý bude spousta nových vozů, které zatím v sérii Forza Motorsport nebyly. Škrábance a postupné nánosy špíny na nich mají být mnohem detailnější než kdykoli dříve, i díky přepracování většiny herních systémů od nuly.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Forza Motorsport (2023)

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments