Skip to main content

Activision: Vypneme vám Black Ops servery

Když nefungují na PS3, nestěžujte si.

Activision má prostě své hráče rádo. Když mu pořád tvrdíte, že něco nefunguje nebo zlobí, prostě vám odpoví, ať raději mlčíte, nebo to vypneme. A bude.

Blogger Jason Koblovsky si totiž stěžoval, jak Call of Duty: Black Ops funguje (nebo spíš nefunguje) na Playstation Network, kde hráči neustále zaznamenávají nějaké výpadky, vypadávání serverů a další nepříjemnosti. Odpověď, kterou dostal z Activisonu? Přišla od Dova Carsona, testera a zástupce podpory v Activisonu.

"Vydavatel má právo vypnout servery jakékoliv hry a to kdykoliv. Na základě počtu zpráv od uživatelů PS3 verze to může být na PSN řešením."

Samozřejmě, protože jsou v Activision hodní na své zákazníky, Jasonu Koblovskymu nabídl, že mu hru Black Ops na PS3 vymění za jinou verzi na jinou platformu, případně za jinou hru z jejich vydavatelské stáje.

Dov Carson mohl mít zrovna špatný den (asi není divu, když musíte řešit podobných stížností denně třeba stovky) a navíc, už při zakoupení hry souhlasíte s podmínkami, ve kterých se píše, že "zážitek z online se může kdykoliv změnit". Hráči si ale pod tím nejspíš nepředstavují "o zážitek z online můžete kdykoliv přijít".

Read this next