Cyberpunk 2077 s létajícími vozidly

Vyzradil to inzerát.

U téhle hry platí, že bereme každý drobek. Po nedávném zjištění o hladce propojeném multiplayeru přišlo k Cyberpunk 2077 něco dalšího, tentokrát už přímo od CD Projektu Red.

1

V čerstvém inzerátu hledá do varšavského studia talentovaného programátora hratelnosti, který bude mít za úkol vytvořit veškerou architekturu pro vozidla v programovacím jazyku C++ či skriptech.

Konkrétně se hovoří o programování fyziky během vaší jízdy či létání v různých dopravních prostředcích. Když tahle vlastnost hry zatím není hotova, těžko lze pomýšlet na vydání Cyberpunku už v září 2017, jak nedávno většil jeden obchod, spíš až ve 2018.

Považuje se to za první zmínku o přítomnosti něčeho takového ve hře, i když v cyberpunkovém sci-fi by při vzpomínce třeba na Blade Runner bylo spíš divné, pokud by to chybělo.

Tvůrci Zaklínače 3 (Alza.cz) také shání designéra hratelnosti, který by v expandující pobočce CD Projektu v Krakově asistoval varšavské centrále při tvorbě AAA her. Odmítnuti nebudou ani juniorští uchazeči, výhodou při přijímacím pohovoru prý budou zkušenosti s vyprávěním, multiplayerem a střílečkami.

Reklama

Související obsah

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna