Nový herní pořad GPTV od autorů GamePage

S japonskou moderátorkou a videorecenzí Metro.

Před kameru postavit někoho, kdo umí zdatně mluvit a vystupovat, má příjemný hlas a je vyloženě radost se na něj dívat, zatímco v pozadí mít ostřílené redaktory, kteří připraví podklady a znají hry, ale vidět je nikterak netoužíte ani vlastně nepotřebujete.

Na tento osvědčený koncept, který stále funguje, vsadili autoři GPTV, nového českého herního pořadu na YouTube. Tedy zásadní rozdíl oproti předělané vizi Re-Play, který od února nutí diváky sledovat nervózní hráče-streamery ve studiu a každý prostřih na ně je přehlídkou prkennosti, amatérismu a nezkušenosti.

GPTV pochází od tvůrců původního GamePage z České televize, tedy zejména Ondřeje Broukala (scénář) a Jaromíra Möwalda (dabing a režie). Ti ho vyrábí pro obchod CZC.cz, který též zajišťuje produkci.

1

Trefa do černého se jim povedla s Naomi Adachi, napůl Japonkou a napůl Češkou, kterou jste možná zaregistrovali na Déčku ČT v pořadu Dva3. Popisuje se jako herečka, moderátorka, modelka, gamerka a studentka (Instagram).

Stejně jako v GamePage nechybí hrané scénky mezi jednotlivými částmi pořadu, u nichž jste zvědavi, kde se budou odehrávat a co se v nich stane, ale tentokrát jsou už dospělejší:

"V prvním díle herního pořadu GPTV recenzujeme střílečku Metro Exodus, vzpomínáme na šíleně těžké RPG Demon's Souls a přinášíme zajímavé novinky a přehled her za měsíc únor. Dobře se bavte, geekové!"

Jediná škoda? Pořad bude bohužel pouze měsíčníkem, jak potvrdil Eurogameru Ondřej Broukal, i když by mu slušela častější periodicita. Také prý chtějí držet minutáž okolo deseti minut (někdy více, někdy méně). Za úvodní čtyři dny nasbíral GPTV přes šest tisíc shlédnutí, příští díl bude venku koncem března.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna