Přiblížen ten nový příběhový obsah z Red Dead Redemption 2 PC

Vesměs drobnosti.

Po prvních screenshotech, HW nárocích a informacích o vylepšeních grafiky přinesl Rockstar také detaily o tom novém obsahu z PC verze Red Dead Redemption 2, jež avizoval při oznámení před týdnem.

Nejde o nějaké terno, kvůli němuž by si konzolisté museli shánět PC verzi, spíš jen o drobnosti, aby se nedalo říct, že tam není lautr nic nového.

Mezi hlavní novinku v herním světě příběhového režimu RDR2 budou patřit tři další Bounty Hunter mise.

Ta první bude o Hermanu Zizendorfovi, který krade nástroje od řemeslníků a vy máte za úkol ho v Blackwater vypátrat. Druhá mise pojednává o honu na osobu jménem Camille de Millemont, leč její nohsledi jsou vždy nablízku. A konečně třetí mise vás dovede k zabití či zajmutí Barta Cavanaugha, který kempuje v Big Valley, leč musíte si dát pozor, abyste na sebe neupozornili jeho gang.

1

Dvě nové skrýše gangu Del Lobos budou v Gaptooth Breach a Solomon's Folly. Poklady jako zlato a jiné odměny budete nově hledat v oblastech Landmarks of Riches a The Elemental Trail. V nové misi To The Ends of The Earth zase musíte sesbírat požadované bylinky, za což budete odměněni.

V příběhovém režimu RDR2 také budou k nalezení čtyři nové zbraně, z nichž většina byla dříve k mání jen v Red Dead Online. Jedná se o: M1899 pistoli, Evans Repeater, High Roller Revolver a Le Mat Revolver.

Do hry přibude stejný počet nových koní, z nichž některé jsou opět vypůjčeny z multiplayerové části hry: Warped Brindle Arabian, Few Spot Appaloosa, Perlino Andalusian, Red Chestnut Arabian + tři nové variace divokých koní.

První trailer z PC verze v 60fps a 4K má být zveřejněn v dohledné době, hru také už jde předobjednat přímo od Rockstaru.

Reklama

Související obsah

Dead Space remake oficiálně

Teaser trailer + první info.

Battlefield Portal bude komunitní platformou s obsahem z minulých dílů

Nastavíte si vlastní pravidla + dechberoucí trailer.

WRC 10 s ikonickým vozem Subaru Impreza

+ oficiální popisek zářijové hry a objednávky.

Odhalení nových funkcí NBA 2K22

Co bude v tomto ročníku?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna