Hledají se posily asi pro pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

Nábor v Respawnu.

Někteří by možná preferovali, pokud by se tohle studio soustředilo raději na Titanfall 3, vzhledem k vytíženosti s F2P Apex Legends a báječné prodejnosti Star Wars Jedi: Fallen Order to není moc pravděpodobné.

Respawn, který lze směle označit za nejúspěšnější tvůrce letošního roku, totiž pořádá nábor.

Dle popisu pozic a pracovní náplně se zdá, že by mělo jít o pokračování singleplayerového dobrodružství ze světa Hvězdných válek.

1

Hledají se posily na tyto pozice: Senior Character Artist, Level Designer a Senior Software Engineer. Všichni mají zapadnout do Star Wars týmu v této firmě.

EA vábí na práci na "vytváření neuvěřitelného zážitku dle Hvězdných válek" a preferují někoho, kdo má zkušenosti s third-person akčními adventurami. Tedy s tím samým žánrem, jakým byl Jedi Order. Přímé pokračování by po ohlasech od kritiků a výsledcích v obchodech dávalo smysl.

Samozřejmě to zatím nelze vnímat jako něco potvrzeného, klidně může jít pouze o výpomoc s DLC, byť na to je asi nyní příliš pozdě.

EA jinak tento týden trailerem oficiálně potvrdili tu Star Wars Battlefront 2 - Celebration Edition, vzniklou k příležitosti souběhu s filmem The Rise of Skywalker. Nabízí více než dva roky přídavného obsahu (byl zdarma pro majitele základní hry) a 350 předmětů k přizpůsobení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna