If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zvěsti o pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

I o KOTOR remake.

Je to něco podobného jako předpovídat, jestli příští týden na horách napadne sníh. Čili něco velmi pravděpodobného, s čím může přijít prakticky kdokoli.

Avšak tady se to bere vážně, protože s tím přišel respektovaný redaktor Jeff Grubb. Ve svém placeném podcastu GrubbSnax promluvil o pokračování úspěšné sci-fi akční adventury z 2019.

"K odhalení nástupce Star Wars: Jedi - Fallen Order by mělo dojít letos v květnu, ještě před konáním E3 2022," uvedl s odkazem na nyní již zrušenou akci, která kvůli omikronu opět proběhne pouze virtuálně. Buď by to mohlo být na Star Wars den 4. května nebo na pravidelné fanakci Star Wars Celebration koncem května.

Tvůrci ze studia Respawn prý začali s vývojem hned po dodělání jedničky a cílili na vydání pokračování letos na podzim, ale každým dnem roste šance, že spíš dojde ke skluzu na začátek 2023.

Fanstránka BespinBulletin pak jeho zjištění podpořila, protože zaslechla ze svých zdrojů to samé.

Hra se ovšem nemá jmenovat Fallen Order 2, má být v názvu pouze "Star Wars: Jedi - Něco".

Některé postavy z prvního dílu se vrátí a budou mít větší roli, stejně jako potkáte prý vzrušující existující hrdiny z univerza Star Wars, které se v jedničce nemihly.

Stejný web dále tvrdí, že KOTOR remake má dorazit v roce 2023 a odkládaná arkáda LEGO Star Wars: The Skywalker Saga v dubnu letošního roku.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Star Wars Jedi: Fallen Order

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments