Assassins Creed Valhalla v půlhodině uniklých záběrů z hraní

Zjevně nehotová verze.

Pokud vás neuspokojily květnové video pouze s cutscénami a nemůžete se dočkat nedělního vysílání UbiSoft Forward, pak je toto přesně pro vás.

Na internet unikla půlhodina hraní podzimního Assassins Creed Valhalla, která poskytuje zatím zdaleka nejvíce vypovídající pohled na tuto akční adventuru s Vikingy v Anglii.

Samozřejmě to je pouze rozpracovaná verze, se zjevnými nedodělky, jako jsou stojící NPC postavy uprostřed bitvy nebo nedodělané animace.

Linky jsou autory hry rychle odstraňovány, ale tohle by mělo šlapat, stejně jako ty na Streamable z Redditu.

1

Zachycuje úkol, který spočívá ve sjednocení sil ve východní Anglii a následném útoku na hrad v držení jedním ze špatných Vikingů. Ofenzíva začíná jízdou na lodi za bouřky, skolením pár vlků a střelbou zapálených šípů na zdi.

Zdejší jízda na koni připomíná Zaklínače 3, zatímco filmová kamera zase Red Dead Redemption. Boj je většinou důvěrně známý, jen tady můžete sbírat zbraně po padlých či likvidovat vícero protivníků naráz speciálními schopnostmi. Po likvidaci bosse máte na výběr morální rozhodnutí, co s ním provedete.

Uvidíte také inventář, v němž lze schovat určité části výbavy, nebo strom schopností, který je o jakési konstelaci hvězd jako ve Skyrimu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna