Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předveden režim Forgotten Saga do Assassins Creed Valhalla, víkend zdarma s Origins

A víme, kdy se odkryje budoucnost série - souhrn ze streamu.

Je to do určité míry zklamání, protože podvečerní vysílání k 15. narozeninám Assassins Creed bylo skutečně jen oslavou série a navíc velmi krátkou.

K oznámení žádné nové hry tam bohužel nedošlo. UbiSoft však ústy komunitní manažerky Alice Terrett aspoň slíbil závazný termín, že budoucnost série odkryje v září tohoto roku. Není přitom jasné, co tím vlastně myslel, jestli tu spekulovanou odbočku Rift nebo živou službu Infinity (možná obojí).

Co tedy v streamu zaznělo jiného?

1) Dostali jsme trailer k novému roguelike režimu The Forgotten Saga do AC: Valhalla, který má vyjít někdy během léta zdarma. Tento režim pošle Odina do Nilfheimu, kde se utká s říši mrtvých. Zajímavé je, že tam narazíte na dceru Lokiho, což je důležitá postava v univerzu, takže mód nejspíš rozvine příběh.

2) Poslední (zatím neohlášená) epizoda příběhu Eivora má být (coby asi menší DLC) k dispozici někdy koncem letošního roku a být bezplatně pro všechny hráče.

3) Poprvé v sérii bude existovat druhý rok přídavného obsahu a do Valhalla přinese navrátivší se festivaly, týdenní výzvy, aktualizace výzbroje, Mastery Challenge Pack 2 a nové hrobky. Vše zdarma.

4) Mezi 16. až 20. červnem proběhne víkend zdarma k Assassins Creed Origins, který nedávno obdržel ten 60fps patch pro současné konzole, takže si ho kdokoli může zkusit.

5) Aktuálně také vyšla pro konzole samostatně naučná odbočka Discovery Tour: Viking Age, navíc ve spolupráci s kanadskou univerzitou bude sloužit jako výukový nástroj pro studenty.

Záznam celého vysílání je případně tady a více o oslavách na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments