Skip to main content

Dokončete příběh Eivora v posledním úkolu do Assassins Creed Valhalla

+ propojení s Destiny.

Úplně poslední aktualizace pro Assassins Creed Valhalla je právě dostupná na platformách Xbox One, Xbox Series X / S, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Amazon Luna a Windows PC skrz Ubisoft Store, Epic Games Store a Steam. Hráči si také pro hraní hry mohou předplatit službu Ubisoft+. "Děkujeme všem 20 milionům hráčům, kteří se za poslední dva roky společně s Eivorem vydali na tuto nezapomenutelnou cestu," uvedl výrobce.

V této poslední aktualizaci budou hráči objevovat úplný závěr příběhu Eivora v questu „The Last Chapter“, během kterého se hlavní hrdina setká s charismatickou postavou Roshana z Assassin’s Creed Mirage. Už zítra – tedy 6. prosince – dojde na spojení s Destiny 2, kdy bude možné ještě více rozšířit vlastní herní zážitek. A konečně, mezi 15. a 19. prosincem si hráči užijí bezplatný víkend v Assassin’s Creed Valhalla.

The Last Chapter je nový quest, který dovede do konce příběh Eivora. Tento epilog je svázán s některými dřívějšími příběhovými linkami, hráči se znovu setkají s některými klíčovými spojenci, historickými postavami, starými známými i nepřáteli, aby společně uzavřeli tento neuvěřitelný příběh. The Last Chapter lze považovat za end-game obsah vyžadující od hráčů dokončení určitých částí hry. K odemčení Sdílené historie je třeba dokončit příběhovou část Grantebridgescire.

Jako součást tohoto updatu se protnou cesty Eivora a Roshana, který bude fungovat jako mentor Basima z Assassin’s Creed Mirage. Za .hlasem Roshana stojí Shohreh Aghdashloo, jenž se může pyšnit cenou Emmy. Během tohoto úkolu Eivor zjistí, že s Roshanem mají stejného nepřítele. Tato možnost je pouze kosmetického rázu a neovlivňuje stealth mechaniku či míru odhalení.

Kromě toho hru obohatí komunitou dlouho žádaná funkce, která umožňuje Eivorovi bojovat s nasazenou kápí. Je tak nyní možné si užít intenzivní souboje, zatímco si udržíte svůj asasínský styl. Rovněž se v nabídce objevily dvě nové schopnosti: Slide Bow a MasterChef.

6. prosince dostali fanoušci hry šanci otestovat speciální partnerství s jednou velmi známou herní značkou – Destiny. V této Assassin’s Creed Valhalla x Destiny 2 kolaboraci je možné získat speciální vizuální doplňky včetně zbraňových balíčků inspirovaných právě tímto světem. Hráči Destiny 2 si na druhou stranu taktéž užijí kosmetické předměty ze série Assassin’s Creed.

V období mezi 15. a 19. prosincem si kdokoliv bude moci ozkoušet vikinskou ságu Eivora skrz bezplatný víkend Assassin’s Creed Valhalla. Vydejte se do Norska a Anglie! Hráči také budou moci získat outfit mladého Ezia zcela zdarma, a to skrz Ubisoft Connect už 21. prosince. https://www.youtube.com/watch?v=mZH9mpDeZLg

Read this next