If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Dawn of Ragnarok do Assassins Creed Valhalla

+ souhrn recenzí.

UbiSoft se vytasil se startovním trailerem z masivního rozšíření Dawn of Ragnarök pro Assassins Creed Valhalla.

K zakoupení za 40 eur či ekvivalent je od včerejška:

Cover image for YouTube videoAssassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök - Launch trailer | Ubisoft [NA]

Rappler dal 75% s tím, že kdo si užil původní hru, najde ve třetím datadisk dostatek zábavy, ačkoli v některých úkolech už máte pocit, že jste to hráli mnohokrát předtím. DLC prý bere vše, co fungovalo ve Valhalla a přidává tam různé zvraty, z nichž největší novinkou jsou asi zbraně.

Kotaku si všimli řady záseků postavy v prostředí, nepřátelů chodících po špatných místech či kouzel, co nešlapaly správně. Za užitečné považují přeměnu na démonického válečníka, který může bez zranění chodit po lávě a dostat se tak někam nepozorován.

PushSquare dali sedmičku za dobré vyprávění a mytologický nádech, decentní bitky s bossy, vzrušující prostředí, zábavné nové schopnosti a arénu. Vadí jim ale absence nových nápadů, volby hráče a přílišná sázka na jistotu.

GameSpot sáhl pouze po šestce, protože počáteční svoboda je později silně omezena a příběh prý byl pokrytý už v původní kampani originálu. Svartalfheim je nicméně krásnou novou oblastí a nové vychytávky zpestřují boje i stealth postup.

RPS říkají, že pokud si musíte zvolit jediné DLC do Valhalla, tak to bude toto. Zábavné je dostatečně, bossové a zbraně jsou zajímaví, stejně jako časový limit a extra ukazatel many u kouzel.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments