PC Days Gone - hardwarové nároky, obrázky a požadavek SSD

+ specifika této verze.

Nedlouho po včerejším oznámení PC verze Days Gone se objevila produktová stránka na Steamu.

Díky ní víme, že tento jarní port původně PS4 exkluzivity bude odlišný v tomto: podpora širokoúhlých monitorů, odemčený framerate, vylepšená grafika (vyšší detaily, zorné pole výhledu a větší dohled do dálky, co se týče vegetace a stromů).

Steam také potvrdil, že v počítačové verzi bude čeština, stejně jako v konzolovém originálu.

Chybět nemohou věci, co do něj přidal patch: režim New Game Plus, Survival mód, Challenge mód a další skiny pro motorku.

Dokonce už známe také hardwarové nároky PC verze Days Gone, na které je divné, že údajně povinně vyžaduje SSD disk, což nebývá běžné, ale dá se to u otevřeného světa pochopit.

0

"Days Gone je akční dobrodružství z otevřeného světa, které se odehrává v nezkrotné divočině dva roky po ničivé globální pandemii. Vžij se do role tuláka a lovce odměn Deacona St. Johna, který se svou motorkou projíždí po Rozbité silnici, bojuje o přežití a zároveň hledá důvod proč žít.

Drsný otevřený svět: Days Gone nabízí neuvěřitelně realistický a detailní otevřený svět. Ponoř se do rozlehlých a nepřátelských prostředí a prozkoumej jejich tajemství. Prohledávej opuštěná vozidla, domy, odpočívky kamionů i města a pátrej po zdrojích. Dávej si však pozor - denní a noční cykly spolu s dynamickými systémy počasí ovlivňují hru i chování nepřátel.

Brutální boj: Zdokonal svou hru díky nekonečným strategickým kombinacím a herním možnostem v každé situaci. Vyráběj vlastní předměty použitím nalezených dílů a věcí - od brutálních zbraní pro boj tváří v tvář až po pasti a další. Jednej rozvážně, každé rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí."

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna