Do Khornova světa vstoupíte v Total War: Warhammer 3

Lebkodrtič přiblížen + DLC do dvojky.

Vítejte v zemi zuřivých bestií, kultistů lačnících po krvi a démonů rozsévajících smrt.

Creative Assembly a SEGA přiblížili, kdo je Khorn v chystané fantasy real-time strategii. Největší království v Říši Chaosu patří právě jemu, bohovi bitev, Krvavému bohovi, Lebkodrtiči.

Skarbrand býval nejmocnějším z Khornových démonů. Jeho pýcha ho zničila. Byl propuštěn ze služeb Krvavého boha a vyhnán z Říše Chaosu. Trýzněný svým pádem se prochází říšemi smrtelníků i nesmrtelných - jako ztělesnění neutuchající zuřivosti, kterou nelze zastavit. Skarbrand má coby nejmocnější bojovník na blízko, který kdy vstoupil na bojiště hry Total War: Warhammer, celou řadu jedinečných schopností, které zlepšují jeho bojové dovednosti. Jeho sekery Masakr a Jatka s každým zabitím zvyšují udělené zranění, zatímco schopnost Hřmot nekonečného hněvu mu umožňuje použít ničivý útok, kdy je schopen dštít oheň. Kromě toho má také pasivní schopnost, díky níž dokáže v nepřátelích se slabou vůli rozdmýchat běsnění, které jim zabraňuje stáhnout se z jím řízeného krveprolití.

1

Jelikož jsou Khornovi démoni ztělesněním svého boha, jsou svalnatí, suroví a uvítají každou příležitost, kdy mohou jít prolévat krev. Nenávidí magii a jsou rychlou armádou, která si vychutnává, když se k nepříteli může dostat blízko a způsobit mu drtivý úder, než dá průchod svým schopnostem v boji muže proti muži. Čím déle tito bojovníci, bažící po lebkách, zůstanou ve víru bitvy, tím zdatnější jsou, protože se jim odemykají bojové bonusy.

2
3
4

Kromě zkrvaveného odhalení ras pro Khorna hráče čeká také poslední balíček šlechticů do hry Total War: Warhammer 2. The Silence & The Fury bude obsahovat dlouho očekávaný návrat bestií vedených Tauroxem Mosazným býkem, který bude soupeřit s Oxyotlem Neviděným z řad ještěrů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna