Grand Theft Auto: San Andreas na Unreal Engine 4 bude na podzim vypadat asi nějak takto

Upoutávka od fanouška + další zdroj.

Už jsme o tom sice před rokem psali, ale nyní to je nanejvýš aktuální a je potřeba si to připomenout.

Krom toho právníci z Take 2 po všech takových modifikacích či videích tvrdě šli, takže zařídili jejich odstranění z internetu. Loni jsme ještě vůbec netušili, proč to tak hrotí, ale po spekulacích z minulého týdne o oficiálních remasterech tří dílů Grand Theft Auto to vše do sebe začíná zapadat a vlastně ani nemůže být lepšího potvrzení pravosti té šeptandy z Kotaku.

Pojďme se proto znovu pečlivě podívat na re-upload toho, jak by mohlo brzy vypadat GTA: San Andreas na Unreal Engine 4 - zatím tedy aspoň očima nadšenců, kteří se pokusili shodou náhod o to samé, co nyní kutí Rockstar pro komerční vydání před letošními Vánoci, a "doplatili" na to žádostmi od majitele práv:

"Nehodláme tento projekt vypustit ani ho jakkoli monetizovat, pouze to bereme jako vzdání holdu sérii GTA a nastínění toho, jak hezká by mohla být tato stará hra na moderním enginu," dodali autoři k re-uploadu, který se zatím na YouTube drží. Byť časem možná bude matoucí, pokud by došlo k záměně s oficiálními remastery, někoho by to mohlo uvést v omyl, nebo by možná prodejům mohlo škodit případné srovnávání, takže je dost dobře možné, že později bude opět muset být dáno pryč.

Tentokrát se prý autoři nesnažili o získání povolení od Take 2, což by bylo hloupé. Ani nemohou dát kredit všem autorům původní grafiky v originálu, když je neznají, takže víme jen to, že za trailerem výše stojí trojice nadšenců ze tří různých zemí, Fabián Álvarez, Santiago Ibarra a Juan David Góngora.

S těmi remastery staré GTA trilogie ještě souvisí jiná, dost radostná zpráva, co by neměla zapadnout: ze svých vlastních zdrojů to samé zaslechli také kolegové z VGC, takže to nyní už můžeme brát jako téměř jistou věc.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna