If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassins Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök v kostce

Šest minut o mamutím rozšíření.

10. března vycházející samostatné rozšíření Dawn of Ragnarök bude vážně velkou hrou a bez ostychu naváže na odkaz Assassins Creed Valhalla.

UbiSoft připravil šestminutové obhlédnutí jeho hlavních vlastností a dal ho vyzkoušet vybraným redaktorům, kteří pořídili další tunu záběrů přímo z hraní:

Cover image for YouTube videoAssassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök - Deep Dive Trailer | Ubisoft [NA]

Prý to je vyloženě mamutí přídavek, nejen kvůli herní době 35 hodin. Studio v bulharské Sofii také změní řadu herních mechanismů, když vám dá plnou kontrolu nad severským bohem Odinem (ženská či mužská verze) a často až divokými mýtickými schopnostmi (navíc upgradovatelnými). Díky nim budou po vašem boku bojovat zmrzlí či ohňoví obři, případně oživíte padlé.

Vše prý bezvadně ladí se zbytkem univerza. Tvůrci ty nové schopnosti pečlivě vybrali, aby to sedělo vzhledem k historii. Pošlou vás do nejvíce nebezpečné oblasti, trpasličí říše Svartalfheim, takže to je jakýsi závěrečný obsah po dohrání Valhalla.

Nový strom schopností zahrnuje Power of the Raven, který vás dočasně změní v ptáka pro překonání hor či provedení výpadu na nepřátele ze vzduchu. Součástí hry bude také speciální Arena, kde si procvičíte své dovednosti na nabíhajících vlnách nepřátel a bossech.

Cover image for YouTube videoAssassin's Creed Valhalla NEW Dawn of Ragnarok Expansion Gameplay! Resurrect Enemies & More!
Cover image for YouTube videoAssassin's Creed Valhalla: Dawn Of Ragnarök Hands Off Preview
Cover image for YouTube videoNew Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök Gameplay - The Most Ambitious Piece of AC DLC Ever!

Nové oficiální obrázky:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments