Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Borderlands 3 Director's Cut a mnoho dalších novinek

Souhrn posledního vysílání.

Nejnovější epizoda The Borderlands Show byla našlápnuta vzrušujícími aktualizacemi a oznámeními, včetně informací o připravovaném doplňku Director's Cut pro Borderlands 3, blížícím se opětovnému vydání oceňovaného dobrodružství Tales from the Borderlands, prémiových kosmetických balíčcích Vault, které se brzy objeví v Season Pass 2, návrat sezonní akce Broken Hearts Day a speciální časově omezené slevy na vybraná digitální vydání Borderlands 3 pro PC, Xbox a PlayStation.

Director's Cut startuje 18. března a bude k dispozici samostatně nebo jako součást Seasson Pass 2. Doplněk láká na rozmanitost obsahu, ale hlavní náplní je jeho zcena nový raid boss: Hemovorous the Invincible, titanský Varkid číhající za dveřmi Pandory, které byly zamčené od spuštění hry Borderlands 3. Pouze nejdivočejší lovci velkých her mají šanci nakopat jí zadek při hodbě za kořistí nejvyšší úrovně. Lepší je zvážit taktiku, vylepšit svůj build a přivést si pár přátel na pomoc. A buďte připraveni na to, abyste se dostali do Varkidových vnitřností - bude to špinavá práce!

Watch on YouTube

Director's Cut vám navíc poskytne přístup ke třem Vault kartám, které jsou vaší vstupenkou pro nadcházející balíčky tématických kořistí. Když hrajete s aktivní Vault kartou, můžete pracovat na jejím vylepšení a dokončení denních a týdenních výzev. Získejte dostatek pokroku a odemkněte tématické kosmetické předměty a několik výkonných zařízení, která se přizpůsobí vaší úrovni. Doplněk také přináší pokladnici doposud nezveřejněného obsahu ze zákulisí. Nahlédnete do vývoje hry Borderlands 3, od bloopers až po sestříhaný obsah, budete mít k dispozici i prohlídku galerií konceptů, storyboardy, ztracené mapy a spoustu stop, které mapují vývoj hry.

Tato epizoda The Borderlands Show také překvapila Vault Hunters s novou sadou kosmetických předmětů Mutliverse pojmenovaným The Disciples of the Vault. Stejně jako multipack the Final Form multipacks, multipacky The Disciples of the Vault obsahuje jedinečné tělo lovce a nové hlavy. Tato nejnovější kosemtika vám poskytne pohled na to, co by se stalo s Vault Hunters, kdyby se připojili k Children of the Vault. Bude možné je zakoupit i samostatně, majitelé Season Pass 2 a Borderlands 3 Ultimate Edition dostanou všechny čtyři balíčky bez nutnosti dalších nákladů. Ať tak či onak, Disciples of The Vault dorazí 18. března.

Tales from the Borderlands, oceňovaná příběhová adventura se vrací příští týden po více než roce. Tales from the Borderlands se odehrávají mezi událostmi Borderlands 2 a Borderlands 3. Sledujete tu dva nespolehlivé vypravěče na výpravě za chamtivostí. Vaše volby formují tento příběh tak, aby byl jednoznačně váš, se spoustou nepředvídatelných důsledků, od těch veselých po srdcervoucí. Podívejte se na případné osudu nezapomenutelných postav Handsome Jack a Scooter. Tato znovu vydaná verze spojuje všech pět původních epizod do jednoho balíčku, který bude pro Xbox One, PlayStation 4 a PC k dispozici 17. února. Hru si můžete také zahrát na Xbox Series X|S a PlayStation 5 prostřednictvím zpětné kompatibility.

Read this next