Skip to main content

Vychází Borderlands 3 Ultimate Edition a Next-Level Edition

+ startovní trailer, detaily o Season Pass 2.

2K a Gearbox Entertainment dnes uvedli znovu na trh kritiky uznávanou looter-shooter akci Borderlands 3 s novým obsahem, kosmetickými balíčky a upgrade pro next-gen konzole, který optimalizuje herní zážitek na konzolích nové generace.

Upgrade na nové generace je nyní k dispozici pro Xbox Series X|S a od 19. listopadu bude i pro PlayStation 5. Veškerý obsah a postup lze přenést. Hráči, kteří vlastní fyzickou kopii předešlé hry, potřebují model konzole s možností vložení disku (tedy s mechanikou). Startovní trailer:

Watch on YouTube

Hra Borderlands 3 je nově optimalizována tak, aby plně využila výkon konzolí nové generace. Těšít se můžete na 60 snímků za sekundu, 4K rozlišení a split-screen.

K dispozici je i Designer´s Cut, zbrusu nový doplněk pro Borderlands 3, který vytváří nové způsoby hraní skrze nový strom dovedností pro každého Vault Huntera a Arms Race nový "roguelike" zážitek.

Další novinkou je doplňkový balíček Mutli Final Form, který je součástí Seasson Pass 2. Hráči, kteří si zakoupí zcela novou edici Borderlands 3 Ultimate Edition, získají tento Seasson Pass 2 také.

Ultimate Edition jinak obsahuje základní hru, bonusové kosmetické balíčky, Sesasson Pass a Seasson Pass 2. Další možností je Borderlands Next-Level Edition, která obsahuje základní hru a kosmetické balíčky Multiverse Final Form.

Všichni majitelé Borderlands 3 Super Deluxe edice dostanou jako poděkování za podporu chaosu Multiverse Final Form balíček zcela zdarma

Watch on YouTube

Read this next