If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co si nastavíte v No Man's Sky's na PC?

+ reakce na přelepování.

Díkybohu nedošlo k dalšímu odsunu a od 19:00 našeho času se odemkla digitální PC verze No Man's Sky. Protože neexistoval pre-load, většina lidí nyní asi teprve stahuje těch přijatelných 2,6 GB, které si po instalaci na harddisku ukousnou 10 GB prostoru.

Abychom zkrátili čekání, máme tu několik obrázků z toho, co si na PC budete moci nastavit (thx Nvidia).

Na rozdíl od PS4 verze (nyní na Alza.cz vyprodané, další várka 15. srpna) si na počítačích můžete schovat HUD, což se velmi pro típání screenshotů. Také si můžete změnit zorné pole výhledu (field of view), jak při pohybu po svých, tak při létání s lodí.

Jinak je v PC verzi podporováno rozlišení až 4K, možnost vypnout V-Sync, nastavit anisotropní filtrování, antialiasing, úroveň detailů, textur či "generací", což ovlivní kvalitu náhodně generovaného terénu a objektů.

Další velmi vítanou novinkou na PC je možnost přenastavit si klávesy, což bylo na PS4 kritizováno v souvislosti s defaultním nastavením sprintu, které se lišilo od ostatních her z vlastních očí.

Sony se mimochodem pro Eurogamer vyjádřila, proč přelepuje tu ikonku o online funkcionalitě No Man's Sky u sběratelky: "Šlo o pouhou chybu ve výrobě, když tam byl vytištěn nesprávný údaj o věkovém doporučení, proto to řešíme nálepkami." Proč nepřelepí jen to věkové označení a nenechají tam tu ikonku o onlinu, to už neřekla...

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments