If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Velká aktualizace Endurance do No Man's Sky

Nákladní lodě jinak.

Hra No Man´s Sky včera dostala velkou aktualizaci s názvem Endurance, která hráčům přináší kompletní přepracování nákladních lodí a flotil, což umožňuje žít a pracovat na palubě jejich domova ve hvězdách spolu s vlastní posádkou. Nový most přináší řadu vylepšení kvality života s okamžitým přístupem k deformaci a teleportaci.

Hráči nyní mohou stavět rozsáhlé základny nákladních lodí v dosud nevídaném měřítku se speciálně tematickými oblastmi a novými funkcemi pro pěstování potravin a výroby a novou technologií, jako je schopnost skenovat a analyzovat planety z vesmíru.

Jednou z nejvýraznějších změn jsou asteroidy ve vesmíru, které jsou nyní rozmanitější a objevují se v rozsáhlých polích i s tisíci objekty na obrazovce najednou. K prozkoumání jsou nové mezihvězdné černé díry, mlhoviny a vesmírná atmosféra. Cestovatelé si mohou vychutnat tyto nové neuvěřitelné vesmírné výhledy z oken a okének, které nyní mohou stavět na svých nákladních lodích. Hráči mohou také stavět vnější části svých nákladních lodí pro větší flexibilitu nebo jednoduše obdivovat vesmír.

K dispozici je také nová expedice „Polestar“, která se zaměřuje na plavbu hlavní lodí, stejně jako nové mise Nexus zaměřené na boj. Endurance přišla na 6 leté výročí vydání No Man's Sky a je pro nás stále úžasné vidět hráče, kteří po všech těch letech pokračují ve hře s neuvěřitelným počtem hodin. Jsme vděční za jejich podporu.

No Man’s Sky vyjde pro Nintendo Switch celosvětově 7. října 2022.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments