If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CoD: Black Ops s kooperací pro 4 hráče

Také vyjde kolekce her ze série.

Na blogu USA Today se objevilo několik nových informací o hře Call of Duty: Black Ops, kterou vyvíjí Treyarch a ze které jsme zatím viděli v podstatě jen trailer.

V něm se objevil letoun Lockheed SR-71 Blackbird a jak se zdá, ve hře se v něm přímo proletíte. Nebudete ho sice úplně pilotovat, ale budete zřejmě ovládat jeho zbraně a z něj budete řídit i pozemní útok, což vzhledem k tomu, že v reálu je to neozbrojený špionážní letoun, zní dosti podivně.

Ve hře nebudou jen střelné zbraně, ale například i kuše, které využijete v misích odehrávajících se v Rusku.

Také jsme se dozvěděli, že hra obsáhne kooperativní mód, ve kterém si zahrají dva až čtyři hráči. Hlavní dějová linie se bude zaměřovat na dvě postavy, které se účastní "několika mezinárodních konfliktů".

Také se zdá, že fanoušci série Call of Duty se dočkají kolekce několika předchozích dílů, alespoň v Americe. Na Amazon.com se totiž objevila kolekce s názvem Call of Duty: The War Collection, která by měla být v prodeji v létě. Obsahovat by měla Call od Duty 2, Call of Duty 3 a Call of Duty: World at War. K dispozici nejspíš bude jen pro X360, což není divu, protože na PS3 se dvojka CoD nikdy neobjevila.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments