Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crysis Remastered bude pozdrženo, aby zareagovalo na kritiku

Crytek naslouchá.

Takhle by to mělo vždy v ideálním případě vypadat. Tvůrci hry pečlivě naslouchají a pružně upraví své plány dle ohlasů publika i médií (viz srovnávací obrázky).

Crytek dost překvapil, když se nedržel svého marketingového plánu a nezveřejnil dnes odpoledne slibovaný trailer, který beztak všichni viděli dříve.

Namísto toho může být vlastně vděčný Microsoftu, že z jeho obchodu včera unikl trailer spolu s obrázky, protože bez toho by k takovému vývoji situace nejspíš vůbec nedošlo.

Německé studio avizovalo, že se rozhodlo pozdržet představení i samotné vydání Crysis Remastered na všech platformách, patrně o několik týdnů (oproti zamýšlenému 23. červenci), ale přesně to zatím nikdo neví.

"Všechny vlastnosti remasteru jsou sice připraveny, ale ve studiu potřebujeme dodatečný čas k vyladění hry. Podobné odklady jsou v herní branži běžné. Díky tomu vypustíme hru na PC a konzolích ve stavu, jaký od téhle série automaticky očekáváte".

Zároveň bylo odloženo nabírání předobjednávek na většině platforem (kromě Switch). Crytek nicméně ujistil, že zanedlouho už bude hra, kterou milujete, ve vašich rukou.

Úniku z Microsoft Store si je prý vědom a také zaznamenal všechny reakce na něj, jak ty dobré, tak ty špatné, a bude se jimi řídit. Ještě prý musí pár věcí ve hře dodělat, stejně tak na produktové stránce, čili ty údaje o velikosti 7 GB nemusely být správné.

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Read this next