Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další zajímavosti od Activision

O True Crime, Tony Hawkovi a Guitar Hero.

Letošní absenci jakéhokoli nového přírůstku do série Grand Theft Auto vyčítají Take 2 analytici a očekávají kvůli tomu od nich nezlepšení hospodaření. Z této skutečnosti naopak jásají v Activisionu.

"Naše True Crime bude těžit z toho, že se na podzim neobjeví žádná taková akce ve velkém otevřeném světě," uvedl ve zjevném odkazu na GTA šéf Activisionu. Nezapomněl náhodou na L.A. Noire od Rockstaru? Každopádně vývojáři ze studia United Front tak sebou musí po dokončení ModNation Racers hodit, aby toto pro ně příznivé období neprokoučovali.

Mezi další zajímavost z noční finanční konference patří ohlédnutí za neúspěchem Tony Hawk Ride. "Zdržela nás zdlouhavá příprava skateboardového prkna (coby ovladače) a na vývoj samotného software nám nezbylo tolik času," přiznal šéf vydavatele. Jakpak se asi po přečtení těchto řádek cítí ti, kteří za tuto uspěchanou hru vyplázli necelé tři tisíce korun?

Následný příslib, že příští díl Tony Hawk, plánovaný už na letošní Vánoce, naplno zužitkuje potenciál netradičního ovladače, proto berme s rezervou.

Pozitivní je zastavení chrlení dalších a dalších hudebních her, v nichž se už orientoval málokdo a trh jimi byl totálně přesycen. Letos se proto od Activision dočkáme pouze dvou: DJ Hero 2 a jednoho dílu Guitar Hero.

Vedle toho chystají na květen ještě Singularity a Transformers: War for Cybertron. Zbylými podzimními hrami budou Spider-Man, James Bond a Shrek: Forever After dle filmů.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

True Crime

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments