If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ožil zrušený True Crime: Hong Kong

Pod jiným názvem ho vydá Square Enix.

United Front Games vyvíjený, Activisionem zrušený a aktuálně Square Enixem oživený True Crime: Hong Kong nemá zatím datum vydání, platformy, ani název (True Crime to z právních důvodů nebude), ale projekt žije.

Square Enix totiž koupil práva na vydání hry, o kterou Activision ztratil zájem. “Když to řeknu otevřeně, tak ta hra by prostě nebyla dostatečně dobrá,” řekl tehdy při zrušení šéf Activision Publishing, Eric Hirshberg.

Vedení Square Enix má ale jiný názor a do hry se prý zamilovali na první pohled. Zatím toho ale o “nové” hře víme pramálo: “V současné době se nebudeme bavit o datu vydání, ani o platformách. Je také příiš brzy na to, abychom řekli, jaké bude nové jméno hry. Myslím, že to bude něco jednoduchého a tým Square Enixu, který má na starosti značky, už pracuje na konceptech,” řekl v rozhovoru pro Gamasutru Lee Singleton, hlavní manažer Square Enix London Studios.

Square Enix projektu věří a popisují hru jako “fůru zábavy”, “silnou hru” a tvrdí, že “nebudete chtít položit ovladač”. Po zrušení se sice vývojový tým radikálně zmenšil, čímž se nevyhnutelně zpomalil i vývoj samotný, ale v současné době studio nabírá spoustu nových sil.

“Vidíme to jako příležitost vytvořit novou a unikátní značku, kterou budou hráči znát a milovat i v nadcházejících letech,” dodal Singleton.

Nezbývá než počkat a třeba příští rok (?) uvidíme, jestli měli pravdu v Activisionu, nebo ve Square Enix.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

True Crime

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments