Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo FIFA 21 letos výjimečně nebude

EA vysvětlují.

Za ty roky se stalo železným pravidlem, že v předstihu je k mání hratelná ukázka nejnovějšího ročníku fotbalu od EA Sports.

Letos tomu ovšem bude jinak, aneb staré pořádky už neplatí, což ostatně není případ pouze tohoto, ale i pozdějšího data vydání až začátkem října namísto obvyklého září.

FIFA 21 demo nebude, protože tvůrci se hodlají soustředit na co nejlepší zážitek v plné verzi na současných i nextgen konzolích.

EA se prý těší na to, až se předplatitelé služby EA PLAY (dříve EA Access) budou moci do zkušební verze hry ponořit za deset dnů odteď (v takovém větším demu, asi časově či jinak omezeném) a pak dostanou přístup i k plné verzi 9. října.

Škarohlídi namítají, že se tohle vše prý děje kvůli prostému faktu, že FIFA 21 na starých konzolích i na PC je tím téměř samým jako FIFA 20. Tudíž pokdu by nyní vyšlo demo, asi by to spíš všemu uškodilo než pomohlo. Zajímavé, resp. nové budou až ty nextgen verze, které vyjdou později pro PlayStation 5 a Xbox Series X a S.

Navíc je potřeba mít na vědomí i budoucí sloučení EA PLAY a Xbox Game Pass, na nějž se vyplatí počkat, chcete-li mít přístup k FIFA 21 bez investice vysoké pořizovací ceny za trvalý přístup k plné verzi.

Read this next