If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Druhý přídavek pro Resident Evil 5

V hlavní roli Jill Valentine a Josh Stone.

Vedle již dříve oznámeného přídavku - epizody The Lost in Nightmares, se nyní konečně provalilo, co že bude dalším stažitelným rozšířením pro Resident Evil 5. Půjde o kapitolu nazvanou Desperate Escape a hlavní roli si zde střihnou Jill a voják Josh Stone z Delta týmu (v originální hře postava, jež poskytne Chrisovi data s obrázkem Jill Valentine). Oba se tu budou muset společně prostřílet z velkých potíží.

Kulisou pro tohle vaše snažení bude nová oblast, velmi podobná původní rafinérii, viděné již v originálním příběhu pátého dílu. Půjde údajně o hodně akční pasáž a současně hodně obtížný herní úsek, ve kterém na vás má čekat ještě více oponentů, než je obvyklé. Cena za tohle rozšíření bude 400 MS bodů a co se týče data - začátkem března bude pro zájemce nabídnuta ke stažení. První obrázky najdete tady a pak tady.

Vedle toho se můžeme těšit na balíček se dvěma dalšími obleky, jako je sekretářský pro Shevu a pro Chrise pro změnu s typovým označením Exoskeleton. Jak obleky, tak výše naznačené rozšíření, bude součástí Resident Evil 5: Gold Edition připravované pro příští rok. V Evropě se tahle speciální edice s obsahem navíc (především obě rozšíření) objeví v polovině měsíce března.

Comments